Kosheen

české fan stránky

Detail akce

2012-07-21 - Rockfest - Vysmáté léto

Kde: Kadaň


Headlinerem letošního ročníku festivalu Vysmáté  léto bude britská kapela Kosheen.

Ti se díky své oblibě u českých fanoušků do našich luhů a hájů velmi rádi vrací. Tentokrát svou energickou show představí, ve své premiéře, publiku v Kadani, kde v termínu 21.7. 2012 proběhne již IX. ročník festivalu Vysmáté léto. I letos jeho pořadatelé chystají dvě hudební a jednu divadelní scénu. Rodinám s dětmi bude opět k dispozici dětský koutek.

 

Na hlavní popové scéně dále vystoupí aktuální slovenský “ Zlatý Slavík“ Richard Muller, Čechomor, Chinaski, Mig 21 nebo Andělem za kapelu roku ověnčení Mandrage.

Velkým tahákem hradní rockové scény bude především německá  skupina Die Happy, ve které působí, u nás stále populárnější, zpěvačka Marta Jandová,  slovenští Horkýže Slíže a Iné Kafe, Pipes and Pints, X-Left To Die a další.

 

Britské trio Kosheen, kde v čele stojí velmi charismatická zpěvačka Sian Evans, se dalo dohromady v roce 1999. V roce 2001 debutovali s deskou Resist. Celkem mají na svém kontě tři alba -  Kokopelli, Damage. Poslední novinku „ Independence „ chystají vydat v květnu tohoto roku. Při svém festivalovém vystoupení jistě zahrají jak skladby z nového alba, tak především největší hity jako Hide U, Hungry nebo Catch.

 

Předprodej vstupenek v síti Ticketsream po celé ČR. Cena v předprodeji do konce dubna 550,- Kč, od 1.5. se cena zvýší na 600,- Kč, na místě 700,- Kč.

Kompletní informace naleznete zde:

www.rockfest.cz

- K3JML -

Zobrazit diskuzi (0)

Login

Nick:

Heslo:

Registrace

Poslední novinka

2012-09-23 07:55:25 - Independence

přejít na novinky

Poslední komentář

2014-01-19 15:06:00 - MathiassOzana

přejít na diskuzi

Design: Tvorba webových stránek